Aktualności

Miejsce na podium w turnieju

• autor: agnieszka25, 2011-02-12 11:15

III   MIEJSCE  NA  TURNIEJU  W  JANIKOWIE   !!!

W  rozegranym w Janikowie turnieju halowym im.Alfreda Niedzwieckiego zespół nasz uplasował się na 3 pozycji.W turnieju wzięło udział 5 drużyn;  Unia Janikowo ,Piast Kołodziejewo ,Cuiavia Inowrocław ,Gopło Kruszwica i LZS Kościelec.Sam udział w tym turnieju niebyłby możliwy gdyby nie wsparcie p.Marka Tomczaka,który pomaga naszej drużynie od początku jej istnienia,oraz zaangażowaniu i wsparciu rodziców naszych zawodników.

Rywalizacja w turnieju przebiegała w systemie rozgrywek każdy z każdym więc nasi gracze rozegrali 4 spotkania po 15 minut każde na nowootwartej ,okazałej hali w Janikowie.Już w pierwszym meczu turnieju przyszło się nam zmierzyc z aktualnym liderem rozgrywek ligowych w naszej grupie Piastem Kołodziejewo.Spotkanie to nasz zespół pewnie wygrał 3-1 a łupem bramkowym w tym spotkaniu podzielili się Paweł Wojciechowski-2 oraz Bartosz Burzyński.W drugim spotkaniu turniejowym nasi gracze zmierzyli sie z Gopłem Kruszwica.Było to spotkanie bardzo wyrównane gdzie wynik pozostawał otwartą sprawą do ostatniego gwizdka sędziego.Niestety końcowy wynik rywalizacji 3-2 dla drużyny z Kruszwicy choc napewno remis w tym spotkaniu byłby wynikiem najsprawiedliwszym.Bramki w tym spotkaniu dla naszej drużyny zdobył Bartosz Burzyński.Kolejnym przeciwnikiem naszych Orlików był faworyt całej imprezy zespół Unii Janikowo.W tym spotkaniu nasi mali gracze pokazali dobrą  gre pokazując że nie przestraszyli się gospodarzy i że tkwii w nich duży potencjał.Wynik spotkania z Unią 3-1 na korzyśc janikowian a jedyną bramke dla Kościelca zdobył Bartosz Burzyński.Na koniec turniejowych zmagań na przeciw naszej drużynie wybiegli zawodnicy Cuiavii Inowrocław.To był mecz prawdziwej pogoni za wynikiem zakończony pomyślnie dla nas.Pechowa strata bramki wyprowadziła inowrocławian na prowadzenie w początkowej fazie spotkania.Od tego momentu zawodnicy nasi dążyli do wyrównania nie dając chwili odpoczynku formacji obronnej Cuiavii.Bramke wyrównującą zdobył Bartosz Burzyński by dwie minuty póżniej ten sam zawodnik na 3 minuty przed końcem meczu wyprowadził naszą drużyne na prowadzenie którego już zespół nie oddał do końca meczu zapewniając sobie jednocześnie 3 miejsce w turniejowej rywalizacji.

Skład naszej drużyny;

Adrian Balwierz ,Mateusz Maciejewski ,Bartosz Burzyński ,Hubert Majtczak ,Kacper Bykowski ,Patryk Matykiewicz ,Paweł Wojciechowski ,Michał Murawiak ,Dominik Kmita i po raz pierwszy w naszych barwach Oskar Moritz.

Turniejowa Tabela

1  Unia Janikowo              4                10

2 Gopło Kruszwica           4                 9

3 LZS Kościelec              4                 6

4 Piast Kołodziejewo       4                 4

5 Cuiavia Inowrocław       4                 0

Indywidualną  nagrodą dla najlepszego obrońcy całego turnieju w opinii trenerów został wyróżniony nasz zawodnik Bartosz Burzyński.