LZS Kościelec - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Mogilno - LZS Kościelec 6:4
  • Spójnia Białe Błota - KS Notecianka Pakość 2:2
  • Hermes Radłowo - Szubinianka Szubin 1:10
  • UKS Barcin - Jeziorak Żnin 4:3

Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: agnieszka25, 2010-12-20 09:23

Podsumowanie należy zacząc od tego iż samo powstanie drużyny Orlików w LZS Kościelec jest wynikiem wspólnych działań zarządu klubu i rodziców zawodników, bez których nasz udział w rozgrywkach nie doszedł by do skutku.

Do rundy jesiennej sezonu 201011 drużyna naszych Orlików przystąpiła po czterotygodniowych treningach.Zawodnicy którzy w chwili obecnej są w kadrze zespołu dołączali do drużyny nawet w trakcie rozgrywek.Na chwile obecną kadra zespołu liczy 13 zawodników.

Początek rozgrywek był zupełnie przyzwoity dwa remisy w dwóch pierwszych spotkaniach były dowodem że te krótkie przygotowania zostawiły po sobie jakiś ślad.Pierwsza wygrana naszego zespołu miała miejsce w 3- kolejce w wyjazdowym spotkaniu w Łabiszynie gdzie wobec trafień Pawła Wojciechowskiego i Patryka Matykiewicza gospodarze byli bezradni i musieli uznac naszą wyższośc.Po tym spotkaniu nasi mali zawodnicy urządzili sobie festiwal strzelecki w spotkaniu z Zjednoczonymi Szarlej aplikując gospodarzom 12 bramek.Nie lada wyczynem w tym spotkaniu popisał się nasz najlepszy strzelec w druzynie Paweł Wojciechowski po którego strzałach bramkarz Zjednoczonych sześciokrotnie musiał wyciągac piłke z siatki.

Niestety po dwóch wygranych przyszedł czas na porażki.Przegrane z Piastem Kołodziejewo i wysoka porażka z janikowską Unią były były zasłużone natomiast porażki z Cuiavią Inowrocław 0-1 można było uniknąc.W ostatnim meczu rundy jesiennej drużyna ponownie jakby ożyła i pewnie pokonała UKS Dąb Barcin 7-0 pokazując dobrą gre.

Przed nami teraz długa przerwa zimowa w czasie której będziemy mogli się dobrze przygotowac do wiosennych meczów rewanżowych.W zespole naszym tkwi duży potencjał i jeżeli zawodnicy będą chcieli popracowac na treningach to na wiosne ilośc zdobytych punktów napewno będzie większa a co za tym idzie sprawią rodzicom jeszcze więcej radości i zadowolenia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Pogoń Mogilno 6:4 LZS Kościelec
Spójnia Białe Błota 2:2 KS Notecianka Pakość
Hermes Radłowo 1:10 Szubinianka Szubin
UKS Barcin 4:3 Jeziorak Żnin

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TURNIEJ Młodzików i Orlików w PAKOŚCI - 2013.06.29
Ładowanie...