LZS Kościelec - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Mogilno - LZS Kościelec 6:4
  • Spójnia Białe Błota - KS Notecianka Pakość 2:2
  • Hermes Radłowo - Szubinianka Szubin 1:10
  • UKS Barcin - Jeziorak Żnin 4:3

Derbowy remis

• autor: agnieszka25, 2013-05-28 14:14

W sobotę na stadionie miejskim w Pakości nasi młodzicy rozegrali derbowy pojedynek z swoimi rówieśnikami z Notecianki Pakość. Ponure i deszczowe sobotnie popołudnie to czas kiedy nasi gracze z drużyny młodzików  w ramach 15 kolejki spotkań podjęli walkę o ligowe punkty z rewelacyjnie spisującym się na wiosnę zespołem gospodarzy. Początek spotkania wyrównany choć z małym wskazaniem na gospodarzy którzy lepiej się czuli na ślizgim boisku w Pakości. Po około kwadransie spotkanie się wyrównało a  nielicznie zgromadzeni kibice mogli obejrzeć dobre spotkanie w wykonaniu obu drużyn. W tej batalii serca do walki i zaangażowania nie można było odmówić żadnej że stron gdyż jak wiadomo spotkania derbowe są meczami które żądzą się swoimi prawami w których każdy zawodnik stara dać z siebie wszystko. Nie inaczej było i tym razem a gracze obu zespołów pokazali futbol bardzo ofensywny i ataków na jedną czy druga bramkę nie brakowało. Ciekawe spotkanie z wieloma sytuacjami gdzie każdy atak na bramkę  przeciwnika był bardzo grożny zakończył się bezbramkowym remisem który jest rezultatem sprawiedliwym nie krzywdzącym żadnej ze stron . Choć obie ekipy się starały to jednak żadna z drużyn nie zdobyła gola i podzieliliśmy się punktami z rywalem zza miedzy .Ten jeden punkt zdobyty w Pakości zapewnił naszym graczom na trzy kolejki przed końcem minimum drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu a jednocześnie pozwolił zachować pozycje lidera rozgrywek.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Pogoń Mogilno 6:4 LZS Kościelec
Spójnia Białe Błota 2:2 KS Notecianka Pakość
Hermes Radłowo 1:10 Szubinianka Szubin
UKS Barcin 4:3 Jeziorak Żnin

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TURNIEJ Młodzików i Orlików w PAKOŚCI - 2013.06.29
Ładowanie...