LZS Kościelec - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Mogilno - LZS Kościelec 6:4
  • Spójnia Białe Błota - KS Notecianka Pakość 2:2
  • Hermes Radłowo - Szubinianka Szubin 1:10
  • UKS Barcin - Jeziorak Żnin 4:3

Na boisku i na hali nikomu wygrać nie dali-)-)-)

• autor: agnieszka25, 2013-03-27 19:14

MISTRZOWIE POWIATU

Zima i początek wiosny to pasmo samych sukcesów chłopaków z drużyn młodzieżowych naszego klubu.Po wspaniałych występach młodzików w zimowych turniejach gdzie z każdego występu nasi chłopcy przywozili puchary czterokrotnie zwyciężając turnieje i raz zajmując trzecie miejsce. Pozatym jesienią ubiegłego roku nasi chłopcy zdobyli komplet punktów w rozgrywkach ligowych oraz grający w naszym zespole uczniowie z ZPO Kościelec zdobyli mistrzostwo powiatu inowrocławskiego szkół podstawowych w piłce nożnej oraz czwarte miejsce w finałach wojewódzkich tych że rozgrywek.Teraz mamy kolejną okazje do pochwalenia się kolejnym sukcesem kościeleckiej młodzieży.

Skład naszych mistrzów ;Adrian Balwierz ,Mateusz Maciejewski ,Patryk Matykiewicz ,Kacper Bykowski ,Paweł Wojciechowski ,Kamil Śmigielski ,Michał Murawiak ,Kacper Zimosz ,Kamil Wojciechowski ,Hubert Ziemnicki. Trenerem  grupy jest pan Zbyszek Szubertowski

Bramki dla naszego zespołu zdobyli:

Kruszwica-Kościelec 1:3(Paweł Wojciechowski, Patryk Matykiewicz, Kacper Bykowski)

Gniewkowo-Kościelec 0:1 (Kacper Bykowski)

Kołodziejewo-Kościelec 0:1 (Kacper Bykowski)

Pakość-Kościelec 0:2 (Patryk Matykiewicz, Paweł Wojciechowski)

Janikowo-Kościelec 3:0

Klasyfikacja Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego

ZPO KOŚCIELEC              12 pkt

2  SP Janikowo                      9 pkt

3  SP Kruszwica                     6 pkt

4  SP Gniewkowo                    6 pkt

5  SP Pakość                          6 pkt

6 SP Kołodziejewo                 6 pkt

Wspomnieć warto jeszcze że w trójce najlepszych zawodników dzisiejszego turnieju finału został kapitan drużyny Mateusz Maciejewski.

Wszyscy pokazali, że grają na bardzo wysokim poziomie. Można było usłyszeć zachwyt innych trenerów "Jak Oni grają pięknie zespołowo" lub "Kościelec jest poza zasięgiem"," U Was wszyscy zasługują na miano  najlepszych-gra i kultura na wysokim poziomie". Też tak uważamy- Adziu (bramkarz)-BOSKO!!! SZACUN!!!

GRATULUJEMY!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Odtwarzacz

Pogoń Mogilno 6:4 LZS Kościelec
Spójnia Białe Błota 2:2 KS Notecianka Pakość
Hermes Radłowo 1:10 Szubinianka Szubin
UKS Barcin 4:3 Jeziorak Żnin

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

TURNIEJ Młodzików i Orlików w PAKOŚCI - 2013.06.29
Ładowanie...